Kochani !
Do 5.07 2026r. jestem na urlopie
Wszystkie zamówienia złożone przez Was w tym czasie nadam po powrocie : 6-10.07
Ale nie zostawiam Was samych :D
Zostaje z Wami rabat -15% na wszystko w sklepie aż do *5.07*2026r. do godziny 23:59
W tym czasie będe też nadrabiać posty,które gdzieś mi umknęły
Będę na łączach- w razie pytań służę pomocą :)
Lecę ładować bateryjki i wracam z nową energią i kumulacją pomysłów ;D
Ściskam :D
Natalia Sny Wiedźmy

Do 5.07 2026r. jestem na urlopie
Wszystkie zamówienia złożone przez Was w tym czasie nadam po powrocie : 6-10.07
Ale nie zostawiam Was samych :D
Zostaje z Wami rabat -15% na wszystko w sklepie aż do *5.07*2026r. do godziny 23:59
W tym czasie będe też nadrabiać posty,które gdzieś mi umknęły
Będę na łączach- w razie pytań służę pomocą :)
Lecę ładować bateryjki i wracam z nową energią i kumulacją pomysłów ;D
Ściskam :D
Natalia Sny Wiedźmy
